Подорожуй Україною: Луцьк.

Луцьк - місто на Заході України, яке славиться своєю історичною архітектурою. Туристичний район в Луцьку  невеликий, практично все сконцентровано на кількох десятках кілометрів. 

Топ 3 місця для відвідування в Луцьку: 
1. Замок Любарта. Його передвісником заведено вважати невелике поселення, що виникло ще в далекому Х столітті на пагорбі, отороченому звивами річки Стир. Літописний Лучеськ з його фортецею вважають дітищем Володимира Великого. 
2. Луцький зоопарк. В зоопарку утримуються звірі, копитні, примати, гризуни, птахи і рептилії з різних регіонів України та світу. Багато з них занесені до Червоної книги України та Європи. На території діють загони, вольєри та клітки з тваринами, контактний зоопарк, ветеринарна клініка. Утримання багатьох тварин відбувається за рахунок різних підприємств України.  У Луцькому зоопарку також відбуваються екологічні квести, сімейні фестивалі, святкування Міжнародного дня дітей, Дня вишиванки, Івана Купала та багатьох інших свят. 
3. Будинок архітектора М. Голованя. Архітектурна пам'ятка сучасності, розташована на території Історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» на березі річки Стир. Проєкт будинку розробив волинський архітектор Ростислав Георгійович Метельницький. Збудований скульптором Миколою Голованем.

Де поїсти у Луцьку:
•Happy Bakery - кафе-бістро, випічка, кофе, закуски
•Show Basilic - ресторан, перші, інші страви, гарніри, десерти
•Benedict cafe – завтраки, закуски, десерті.
•Не про Хліб - цікаве обмежене меню, "розширене бістро"
•Cafe de Vino - вишуканий ресторан (морепродукти, м'ясо, різні кухні)
•Skybar - кальяни, суші, тераса

 

До речі, саме в Луцьку ми відкрили перший готель бренду Ribas Rooms. Ми збудували місце, де приємно не лише відпочивати, а й проводити ділові зустрічі в залі коворкінгу чи лобі. Вишуканий мінімалістичний стиль зводить на «ні» безлад в думках, будь-яку метушню, та нагадує — ви достойні найкращого. З таким настроєм саме час підкорювати світ. 

Підпишіться на наш Instagram

Ми ділимося добірками корисних статей про просування бізнесу, а також перевірені фішки маркетингу.

Підписатися
Partners
Partners
Partners
Partners
Partners
Partners
Partners

Створити аккаунт

або
Registration
Registration

Вход

Registration
Registration

або увійдіть за допомогою соціальних мереж
Свяжитесь с нами!